Oplocení rodinných domů

Oplocení rodinných domů

Zabýváme se kompletní dodávkou systémů pletiv, oplocení zahrad a domů (ploty, pletiva, brány, branky, vrata, vrátka) na klíč včetně stavebních prací.

Vyrábíme oplocení kované, z plastových plotovek, dřevěných plotovek a palubek. Samozřejmostí je nepřeberné množství povrchových úprav jako je nejžádanější žárový zinek, komaxit, nátěr nebo nástřik do barev dle vzorníku RAL.

Dále naše firma nabízí pro zahradní ploty a oploceni nepřeberné množství  různých druhů pletiv a ostatních plotových systémů. Nejlevnější oplocení je vhodné pro zahradní ploty je čtyřhranné poplastované pletivo. Je to osvědčený drátěný plot, který spolehlivě vymezí hranice Vašeho pozemku pokud nemáte velké nároky. Dalším velice vhodným druhem jsou svařované sítě. Jde o plotový systém, kde pletivo není tvořeno pouhým spletením z poplastovaných drátů, ale dráty jsou v místech křížení před poplastováním svařeny. Tím vznikne pevné oplocení, které je vhodné zejména pro oplocení zahrad se psy a také při vyšších nárocích na životnost plotu a v neposlední řadě jsou tyto ploty daleko vzhlednější.

Všechny námi nabízené produkty Vám rádi nejen namontujeme, ale také poradíme, jaké by bylo nejvhodnější řešení.

Ukázky produktů

Přesvědčte se o naší kvalitně odvedené práci.