Samonosné brány

Samonosné brány

Samonosné brány jsou vhodné do míst s nerovným povrchem či provozem nákladních vozidel, kde není možné nainstalovat vodící kolejnici pro posuvnou bránu.

Rám brány

Samonosné brány se skládají z rámu brány (o cca 40% delší než je otvor vjezdu) vyrobeného z uzavřených ocelových profilů odpovídajících nosným požadavkům dle velikosti a hmotnosti brány. Výplň rámu lze vyrobit z kovu, dřeva či pletiva v jakémkoliv stylu dle Vašeho přání.

Nosná konstrukce

Samonosná brána je vedena pojezdovými vozíky, které jsou pevně ukotveny v zemi a na nosném sloupku. Na těchto vozících se pohybuje kolejnice, která je integrovaná v bráně.

Pohon a ovládání

Brána může být ovládána ručně nebo volitelně elektrickým pohonem. Při ovládání elektropohonem bránu ovládat dálkovým ovladačem nebo pulzním tlačítkem na zdi. Řídící jednotku posuvné brány lze nastavit tak, aby se brána automaticky zavřela po projetí vozidla.

Bezpečnost

U elektropohonu je zajištěna vysoká bezpečnost díky fotobuňkám, které hlídají manipulační prostor brány při zavírání. Pokud posuvná brána narazí na překážku, okamžitě se zastaví a provede pohyb o cca. 10 cm zpět.

Přesvědčte se o naší kvalitně odvedené práci.