Centrální vysavače

Sekční vrata

Centrální vysavače HUSKY – síla, odolnost, vytrvalost

Centrální vysavače Husky představují komplexní koncepci pohodlného a efektivního úklidu, která je podpořena zcela mimořádnou garancí – doživotní zárukou na celý přístroj. Husky je odolný pomocník, pro kterého je služba v domácnosti hračkou.

Centrální vysavač Husky zbaví Vaši domácnost prachu, alergenů, vody a mokrých nečistot. Vzduch vyčistí v účinném filtračním systému a co je nejdůležitější: odvede jej z domu pryč. Ani sebemenší smítko prachu se nevrátí do interiéru, jak je tomu pravidlem u příručních vysavačů, které v místnostech víří cirkulací vzduchu prach na nábytku a záclonách ještě dříve, než ho stačí vysát. Při úklidu navíc manipulujeme jen s lehkou hadicí – nemusíme vysavač přenášet po domě a obávat se kolize s nábytkem, dveřními prahy, schodišťovými stupni či rohy stěn.

Doživotní záruka

Značka Husky k těmto tradičním atributům centrálních vysavačů ale přidává další silné argumenty – především unikátní doživotní záruku. Touto garancí se rozumí záruka trvající po celou dobu životnosti přístroje, která je stanovena na 25 let. Dobu, za kterou obměníme příruční vysavač čtyřikrát až pětkrát…

Husky posouvá vnímání centrálního vysavače od pouhého spotřebiče k opravdové investici, která zvyšuje hodnotu stavby a uživatele chrání před nečekanými výdaji v budoucnosti. Silný Husky bude vždy připravený věrně „utáhnout“ úklid domácnosti.

Hadice skryté ve zdi

Systém centrálního vysávání Husky se ale nesoustředí jen na jednotky samotné – neustálé zdokonalování produktů se promítá i v nabídce příslušenství. Skvělým doplňkem centrálních vysavačů Husky jsou hadice skryté ve zdi – na vysávání si uživatel vytáhne pouze potřebnou délku (až 15 m), po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama skryje podtlakem zpátky do trubního rozvodu. Potrubí je díky antistatické vnitřní úpravě čisté a hladké, takže nehrozí, že bychom hadicí například ušpinili koberec. Na hadici je navíc látkový potah, který lze snadno sundat a vyprat.

 


Suché vysávání


 

Centrální vysavač Husky Flex – vnější výfuk vzduchu

Úvodní model řady opravdu špičkové kvality

Pro malé i střední RD a byty do 350 m2 podlahové plochy s vnějším výfukem vzduchu. Má vysoce účinný samočistící filtrační systém, který díky cyklónovému proudění vzduchu v nádobě, strhává nečistoty z filtru a tím jej průběžně čistí. Zachytí až 97,5 % částic o velikosti do 0,1 mikronu, včetně alergenů, bakterií i vlhkosti. Filtr neobsahuje závaží a ani kovové části, proto jej lze prát v pračce. Zajišťuje vynikající kvalitu vzduchu a ochranu motoru. Celokovové provedení garantuje dlouhou životnost stroje. Možnost vkládání papírových vaků, pro absolutně bezkontaktní manipulaci s prachem. Tento model má navíc zabudovaný tlumič výfuku. Husky Flex je nejtišší centrální vysavač na trhu.

Záruka: 5 let

FLX-260I-EU-HE

14 995 Kč bez DPH
17 994 Kč s DPH

 

 

Centrální vysavač Husky air 10 – vnitřní výfuk vzduchu

Úvodní model řady opravdu špičkové kvality

Model s vnitřním výfukem vzduchu. Ideální pro instalace do skříní, na toalety, do komor a všude tam, kde není stavebně možné připravit odvod přefiltrovaného vzduchu ven mimo obytné prostory. Pro malé i střední RD a byty do 200 m2 podlahové plochy

Má vysoce účinný, samočistící filtrační systém, který díky cyklónovému proudění vzduchu v nádobě, strhává nečistoty z filtru a tím jej průběžně čistí. Zachytí až 97,5 % částic o velikosti do 0,1 mikronu, včetně alergenů, bakterií i vlhkosti. Filtr neobsahuje závaží a ani kovové části, proto jej lze prát v pračce. Zajišťuje vynikající kvalitu vzduchu a ochranu motoru. Celokovové provedení garantuje dlouhou životnost stroje. Možnost vkládání papírových vaků, pro absolutně bezkontaktní manipulaci s prachem. Tento model má navíc zabudovaný tlumič výfuku.

Záruka: 5 let

A10-130I-EU-H

I14 995 Kč bez DPH
17 994 Kč s DPH

 

 

Centrální vysavač Husky Cyklon

Akční model!
Spolehlivý a výkonný průmyslový motor s osvědčenou konstrukcí vysavače za přijatelnou cenu!

Centrální vysavač Husky Cyklon se hodí téměř do každého typu stavby. Jedná se o nejprodávanější a také nejoblíbenější model centrálního vysavače Husky. Celokovové provedení, průmyslový bypass motor, velká nádoba a jednoduchá údržba vám dovolí zapomenout na to, že k hadici a nástavcům, kterými vysáváte váš dům, nebo byt patří i centrální vysavač, kde končí všechny nečistoty z domácnosti. Je vhodný pro malé střední a větší RD a byty.

K této vysavačové jednotce si můžete vybrat z pestré nabídky příslušenství.

Také lze mezi sebou kombinovat sady s bezdrátovou technologií FW
a BW nebo BW a LV.

Na sady je poskytována ojedinělá záruka 5 let.

Možnost v provedení Full 2-WAY Wireless
cena 21 995 Kč bez DPH.

Záruka: doživotní

CYK-165I-EU-H                

16 995 Kč bez DPH
20 394 Kč s DPH

 

 

 

Centrální vysavač Husky Ltd Edition 280I

Centrální vysavač Husky Limited Edition 280I je velmi výkonný stroj s průmyslovým bypass motorem a doživotní zárukou. Tradiční odolné celokovové provedení, velká nádoba na nečistoty, tichý chod a výjimečný výkon, to je Husky Ltd 280I. Nyní za zaváděcí cenu o 10% nižší!

Husky Ltd 280I je vhodný prakticky do každého rodinného domu, bytu, pensionu, nebo kanceláře. I přes vysoký výkon se výrobci podařilo zachovat kompaktní rozměry. Velký a silný motor má nezávislé chlazení, které mu zajišťuje dostatečný přísun vzduchu z místnosti, kde je umístěn. Spolu s celokovovým provedením pak umožňuje výrobci poskytnout naprosto výjimečnou záruku v délce 25let (tzv. doživotní záruka).

Záruka: doživotní

HLE-280I-EU-H

19 995 Kč bez DPH
23 994 Kč s DPH

 

 

Centrální vysavač Husky Whisper 2

Extra tichá, inteligentní a výkonná vysavačová jednotka, poskytující nejvyšší výkon a komfort při vysávání.

Centrální vysavač Husky Whisper2 má zabudovaný tlumič vyfukovaného vzduchu a spolu unikátním odhlučněním se jedná o nejtišší centrální vysavač na trhu s průmyslovým Bypass motorem. Uspokojí každého s nejvyššími nároky na výkon, spolehlivost, minimální údržbu a nízkou hlučnost. Vhodný pro střední a velké RD. Pro minimální hlučnost najde uplatnění i v půdních vestavbách a velkých bytech.

K této vysavačové jednotce si můžete vybrat z pestré nabídky příslušenství.

Také lze mezi sebou kombinovat sady s bezdrátovou technologií FW
a BW nebo BW a LV.

Na sady je poskytována ojedinělá záruka 5 let.
Možnost v provedení Full 2-WAY Wireless
cena 29 995 Kč bez DPH.

 


Mokré vysávání 


 

MOKRÉ SÁNÍ

Kovová konstrukce centrálních vysavačů Husky v sobě spojuje dokonalý design a maximální odolnost. Robustní tělo vysavače obsahuje průmyslový motor s technologií nezávislého chlazení Bypass, která společně s celokovovým provedením zaručuje odolnost i při vysoké zátěži a poskytuje jistotu bezproblémového chodu.

Odolnost centrálních vysavačů Husky dokládá i možnost přímého sání vody bez nutnosti přiřazení externích zařízení – Modely Husky Pro 10 a Pro 20 mají sací jednotku uzpůsobenou pro vysávání mokrých povrchů. Nečistoty jsou zachycovány v objemné a odolné polypropylenové nádobě s plovákem v nerezovém sacím koši.

HADICE SKRYTÉ VE ZDI

Systém centrálního vysávání Husky se ale nesoustředí jen na jednotky samotné – neustálé zdokonalování produktů se promítá i v nabídce příslušenství. Skvělým doplňkem centrálních vysavačů Husky jsou hadice skryté ve zdi – na vysávání si uživatel vytáhne pouze potřebnou délku (až 15 m), po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama skryje podtlakem zpátky do trubního rozvodu. Potrubí je díky antistatické vnitřní úpravě čisté a hladké, takže nehrozí, že bychom hadicí například ušpinili koberec. Na hadici je navíc látkový potah, který lze snadno sundat a vyprat.

SILNÝ PARTNER

Silná značka si žádá silného partnera – odpovídající dodavatelskou společnost, která poskytne klientům stabilní zázemí a veškerý poprodejní servis. Centrální vysavače Husky dodává na český a slovenský trh společnost Newag s.r.o., která v příštím roce oslaví již 20 let své existence. Za tu dobu realizovala skoro 35 000 dodávek centrálních vysavačů v ČR a SR a stala se leaderem v dodávkách centrálních vysavačů s více než 50% tržním podílem. O spokojenost zákazníků se stará proškolený tým na pobočkách v Praze, Brně, Hradci Králové a řada smluvních partnerů po celé České republice.

CHYTRÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ USNADNÍ ÚKLID

Kromě hadic skrytých ve zdi je možné k centrálním vysavačům Husky pořídit celou řadu chytrých doplňků pro maximálně pohodlný úklid. Například lopatku Drawer Vac, umístěnou pod pracovní deskou kuchyňské linky. Stačí na ni namést drobky, zaklapnout a tím sepnout sací jednotku. Úklid je vyřešen… A kdyby drobky spadly až na zem, je u podlahy připravena štěrbinová zásuvka Magic Sweep v elegantním a odolném nerezovém provedení – přesně v duchu značky Husky. Se suchými nečistotami si během 3 vteřin poradí Vroom – 7 metrů dlouhá hadice pro pohotovostní úklid. Po skončení úklidu se skryje v elegantním boxu, takže nikomu nepřekáží. Na hadice a nástavce k centrálním vysavačům Husky se vztahuje nadstandardní záruka 5 let a na ostatní příslušenství 3 roky.

Využijte některou z akčních nabídek a pořiďte se chytré příslušenství za sníženou cenu.

SÍLA ZNAMENÁ ČISTOTU

Zbavte svoji domácnost prachu a nečistot efektivně a jednou provždy – se silou Husky. Výkonný motor centrálního vysavače Husky spolupracuje se samočisticím filtračním systémem, který šetří vaše zdraví i čas. Nečistoty jsou zachyceny v odpadní nádobě, vysátý vzduch odchází z domu pryč – žádné víření prachu a alergenů v interiéru se nekoná.

Cyklónový proud vzduchu v odpadní nádobě udržuje filtry stále čisté, navíc účinnost odolných průmyslových Bypass motorů nesnižuje ani případný průchod prachu. Nemusíte se tedy obávat poklesu výkonu motoru, Husky spolehlivě táhne vždy, když potřebujete – s doživotní zárukou. Husky – to je síla, odolnost a vytrvalost.

 

 

Centrální vysavač Husky Pro 10

Odolný víceúčelový centrální vysavačový systém pro suché i mokré vysávání s osvědčeným průmyslovým motorem DOMEL.

Proč něco měnit na vysavači, který je spolehlivý a oblíbený již více jak dvacet let? Samozřejmě, že bylo za tak dlouhou dobu realizováno mnoho vylepšení, ale základní konstrukce zůstala stejná. Výkonný průmyslový motor Domel s třístupňovou turbínou, garantuje vysoký výkon při minimálních otáčkách. Hodně zákazníků ocenilo možnost vysávání tekutin pomocí centrálního vysavače Husky. Ten pomáhá při vysušování mokré podlahy pomocí stěrky, řeší úklid v okolí vany, sauny, nebo bazénu, pomůže s vyčištěním filtru myčky nádobí, nebo zmírní následky případné havárie vody v domácnosti. V každém případě se ale jedná o špičkový centrální vysavač na suché sání, který jako takový bude převážně využíván. Možnost vysávání vody by měla být chápána, jako velký bonus tohoto výjimečného stroje. Jeho cena je srovnatelná s mnohými výrobky na trhu, které ani takové možnosti nenabízejí. Navíc má doživotní záruku!

Záruka: doživotní
P10-150I-EU-P

23 995 Kč bez DPH
28 794 Kč s DPH

 

 

Centrální vysavač Husky Pro 20

Dvoumotorový, extra silný model pro suché i mokré sání

Silnější varianta modelu Husky P 10, ale se dvěma dvoustupňovými motory DOMEL ve speciálním zapojení poskytující bezkonkurenční podtlak a průtok vzduchu. Husky P 20 je určen pro opravdu velké RD a malé rodinné hotely, nebo pensiony. Pro domácí použití je na tento průmyslový model poskytována doživotní záruka, která podtrhuje jeho kvalitu a spolehlivost. Kromě bonusové možností vysávání tekutin se v první řadě jedná o špičkový centrální vysavač na suché sání, který bude díky svým parametrům a bytelnému provedení těžko hledat konkurenta.

Záruka: doživotní
P20-185I-EU-P

29 495 Kč bez DPH
35 394 Kč s DPH
 Samočistící vysavače 

 


Produkty – Samosplachovací H2O


 

Centrální vysavač Husky H2O 10
Univerzální centrální vysavačový systém, který veškeré nečistoty odvádí do kanalizace. Umí vysávat prach, umývat podlahy, šamponovat koberce a uklízet v okolí saun a bazénů.

Již před deseti lety jsme představili první model vysavače Husky H2O, který veškeré nečistoty, suché i mokré odváděl přímo do kanalizace. Za tu dobu jsme nainstalovali mnoho těchto jedinečných přístrojů. Se společností ABB jsme vymysleli a vyrobili zásúvky v designu Time a Element, které umožňují současné napojení vysávací hadice a nástřiku vody. Jedná se o patentovaný systém Aqua Pro. Vysavač Husky H2O je výjimečný hlavně díky použitému průmyslovému motoru AMETEK Lamb USA s turbínou o průměru 18,5cm. Tento motor není v jiných výrobcích na trhu nabízen pro jeho vyšší cenu, která je ale vyvážena bezkonkurenční spolehlivostí. K separaci nečistot uvnitř stroje dochází pomocí unikátnímu cyklónovému efektu, který je podpořen skrápěním prachu vodou. Po naplnění nádoby se stroj automaticky vypne a všechny nečistoty jsou vypuštěny do kanalizace .I na tento výrobek může být díky použitému typu motoru poskytována doživotní záruka.

Záruka: doživotní
H10-130I-EU-W

54 395 Kč bez DPH
65 274 Kč s DPH

 

 

Centrální vysavač Husky H2O 20

Agregát pro suché i mokré sání s odtokem do kanalizace. Centrální vysavačový systém, který dokáže umývat, vysávat, odvodňovat a vysušovat povrchy, vše v jednom. Pro rodinné domy, autoservisy, prodejny, pensiony s plochou do 1200 m2. Spolu s prachovými částicemi je do systému vstřikována voda, která částice rozpouští a automaticky je odvádí do kanalizace.

Oproti jiným výrobkům na trhu je osazen dvěma průmyslovými motory AMETEK Lamb o průměru turbín 18 cm, které jsou oproti malým motorům (14cm) mnohem spolehlivější a umožňují poskytování doživotní záruky.

Záruka: doživotní
H20-190I-EU-W

89 995 Kč bez DPH
107 994 Kč s DPH

Ukázky produktů

Přesvědčte se o naší kvalitně odvedené práci.