Výklopná vrata

Výklopná vrata

Dalším nejpoužívanějším typem vrat jsou vrata výklopná. Jednoduchá garážová vrata za příznivou cenu s možností ručního nebo elektrického pohonu v mnoha motivech a barvách.Výklopná vrata v nejlevnějším provedení. Vrata dodávána v základních typizovaných rozměrech. Barevné provedení RAL 8017 hnědá a RAL 9016 bílá.

Výklopná garážová vrata jsou vrata, která lze je montovat do každé garáže, do vjezdového otvoru nebo za něj, jsou nezávislá na přívodu elektrické energie, mechanické ovládání lze přitom snadno i dodatečně doplnit elektrickým pohonem. Vrata jsou vyrobena z rámu, křídla a vodících stropních kolejnic. Plášť vrat je z pozinkovaného trapézového plechu s možnostmi barevné úpravy a zateplení polystyrenem. Lze dodat pouze rám pro dodatečnou montáž dřevěné výplně nebo výplň dle Vašich požadavků zhotovit.

Výklopná vrata jsou vybavena pružinami, jež zajišťují plynulost křídla. Křídlo se otvírá lehce. Není tedy potřeba žádné fyzické námahy a zákazník nemusí mít obavu, že se vrata zaseknou. Výklopná garážová vrata se montují do otvoru nebo za otvor garáže. Otvírání vrat lze ručně nebo pomocí automatického pohonu.

Ukázky produktů

Přesvědčte se o naší kvalitně odvedené práci.