Naše služby

Naše služby

Jsme odborníci v oblasti výroby, montáže a dodávky vrat, zábradlí, plotů a jiných výrobků kovovýroby a zámečnických prací.

Máme vysoce kvalifikované zaměstnance, kteří intenzivně pracují na nových výrobcích, neustálém dalším vývoji a zlepšování detailů. Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky.

Garážová vrata sekční, i průmyslová vrata vyrábíme vždy přesně na míru a tím dosahujeme toho, že každý stavební otvor je precizně vyplněn. Jsme schopni vyrobit vrata na stavební otvor téměř jakéhokoli tvaru a rozměru. Pevně věříme, že si z naší široké nabídky vrat a příslušenství vyberete. Spolupracujeme s předními výrobci i dodavateli potřebného materiálu. Pracujeme tak, aby byl klient s našimi službami maximálně spokojen.

Kontaktujte nás nebo vyplňte poptávkový formulář, zašleme Vám aktuální ceník garážových a průmyslových vrat.

Pohony Tousek jsou na základě své pokročilé technologie a své kvality používány a vysoce ceněny v celém světě. Vysoká životnost a nejmodernější elektronika jsou nejpodstatnější prvky naších produktů. Kvalita je pro nás víc než jen přesnost a funkčnost. Neustálé kontroly na vstupu a výstupu zboží jsou základním předpokladem pro zajištění kvality.

Nejen při používání tuhé polyuretanové pěny, která je stoprocentně bezfreonová, ale také při opatřování vrat a dveří nánosem barvy používáme postupy ohleduplné vůči životnímu prostředí.

Díky vysoce moderním regeneračním zařízením na čištění odpadního vzduchu je spotřeba energie mnohonásobně snížena.

Svým klientům nabízíme služby v oblasti výroby, montáže a dodávky montáží samonosných vrat, pojezdových vrat, křídlových vrat, rolovacích vrat, sekčních vrat, průmyslových vrat, výklopných vrat, garážových vrat, průmyslových vrat, vjezdových brán, automatických posuvných dveří.

Dále nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnické výroby (zastřešení vchodů včetně výroby konstrukce a opláštění makrolonem v podobě přístřešků nebo markýz dle požadavků) výroba a montáž zábradlí, plotů a kompletního oplocení pro rodinné domy i průmyslové objekty včetně stavebních prací.

Náš cíl

Spokojenost zákazníka
Jeho bezpečnost
Kvalita odvedené práce

Přesvědčte se o naší kvalitně odvedené práci.