Rolovací vrata

Rolovací vrata

Rolovací garážová vrata jsou oblíbené z hlediska úsporného řešení prostoru. Jsou složeny z lamelového pancíře, vodících líšt a z navíjecího bubnu, který je umístněný přímo nad stavebním otvorem. Rolovací garážová vrata mají své využití zejména v průmyslových objektech. Uplatnění najdou ale i v garážích rodinných domů.

Rolovací vrata jsou lehká, pevná a tichá a je možné je namontovat do libovolného prostoru, kde zabírají minimum místa a nevyžadují dodatečný prostor při otevírání. Jsou ideální v případě, kdy je pro otevírání nedostatek místa nebo je instalace jiných typů vrat nemožná. Garážová rolovací vrata svým jednoduchým a esteticky vzhledným provedením jsou vhodná do každé garáže. Lze je nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže. Profily používané k výrobě rolovacích vrat jsou vyráběny z vysoce kvalitních hliníkových lamel o výšce 55 nebo 77 mm s polyuretanovou výplní.

Všechna rolovací vrata vyrábíme vždy přesně na míru. Pro automatizaci rolovacích vrat používáme pohony Somfy a Nice.  Standardně se k vratům dodává nouzové ruční otevírání klikou. Rolovací vrata lze dodat v široké škále barev dle vzorníku RAL nebo v dřevodekorech, aby odpovídala odstínu vašich oken.

Ukázky produktů

Přesvědčte se o naší kvalitně odvedené práci.