Úklidové služby

Úklidové služby

Provádíme úklid nejrůznějších průmyslových zařízení všeho druhu, které vyžadují pravidelnou údržbu a čištění.

Naši odborně proškolení pracovníci mají dlouholeté zkušenosti  v oblasti čištění, odstraňování povlaku a nečistot z nejrůznějších povrchů průmyslových technologií a jsou Vám plně k dispozici.

 • Speciální a generální

  Hloubkový úklid pro neomezeně velký prostor, profesionální vyklízení jakýchkoliv prostor, možnost zajištění ekologické likvidace nepotřebného majetku.

 • Čištění VZT

  Stoupací potrubí vzduchotechniky se časem zanáší prachem a nečistotami a proto je zcela na místě vše pořádně vyčistit. Zavolejte nám a my se o vše již postaráme!

 • Pravidelný úklid

  Pokud chcete mít pravidelně uklizené prostory, je jen na naší společné domluvě a vzájemné spolupráci, aby vše proběhlo přesně podle Vašich představ

 • Čištění suchým ledem

  Metoda známá několik let, jde o technologii čištění, která je velmi podobná klasické metodě tryskání s použitím pevných částic. Tryskacím médiem ovšem nejsou ocelové broky, písek nebo podobné materiály, ale pelety (granule) suchého ledu.

 • Stavební úklid

  Čištění střešních dešťových okapů a svodů, včetně lapačů střešních naplavenin (v zájmu prevence před destrukcí fasád, atik soklů a podmáčení základů při zatékání vody),čištění dvorních, střešních, terasových a balkónových vpustí, čištění střešní krytiny, klempířských prvků střech, ale také  atik a komínů, stavebních strojů a zařízení aj.

 • Průmyslový úklid a čištění

  Čištění průmyslových prostorů a s tím spojených výrobních částí vyžaduje znalosti a profesionální technické vybavení. Zajištění čistoty pracovních prostor, skladovacích míst nebo výrobníc2022h linek je velmi důležité i z hledista BOZPP a požární ochrany.

Nabízíme komplexní služby v oblasti požární techniky