Sekční vrata

Garážová vrata dnes můžeme vybírat z celé řady typů, provedení a barev. Samozřejmostí jsou automatické pohony vrat s dálkovým ovládáním, prvotřídní kvalita, rychlé dodávky a kvalitní servis.

Sekční vrata se otevírají svisle vzhůru a jsou úsporně umístěna v prostranství pod stropem. Tento konstrukční výsledek umožňuje maximum místa v garáži i před ní. Sekční garážová vrata, která lze zabudovat do každé garáže, nabízejí o mnoho větší průjezdnou šířku než například vrata výklopná. Díky trvale pružnému těsnění, odolnému vůči povětrnostním podmínkám, jsou ze všech stran optimálně utěsněná.

U nás nejrozšířenějším typem jsou v současné době vrata sekční. Je to dáno jejich vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi, širokou škálou povrchových úprav, ať už se jedná o lakování, kde je k dispozici dle vzorníku RAL nepřeberné množství barevných variant nebo o vrata potažená folií v dřevodekorech, kterých je možno dodat na 50 druhů tak, aby odpovídala odstínu vašich oken. Ovládání se dodává  dálkové, ale je možno zvolit i další ovládací prvky jako klíčové spínače, kódové klávesnice atd. Další možností je ovládat sekční vrata ručně, což se hodí všude tam, kde není k dispozici elektrický proud.

Ukázky produktů

Nabízíme komplexní služby v oblasti požární techniky.