Vítejte - Vrata Roček

Firma Jaroslav Roček – Vrata Roček je spolehlivým partnerem pro váš dům, zahradu či podnikání. Jsme otevřenou firmou vůči potřebám na trhu a vždy hledáme to správné a vhodné řešení pro klienta.

Proč právě my?

Profesionální pracovní tým

Mnoholeté zkušenosti a kladné reference jsou toho důkazem.

Prvotřídní sortiment výrobků

Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli kvalitního materiálu.

Poradenský servis

Oborně poradíme a vyhotovíme cenovou nabídku zdarma.

Individuální přístup

Našim cílem je kvalitně a odborně provedená práce.

Čím se zabýváme

Zabýváme se výrobou, dodávkou a montáží samonosných vrat, pojezdových vrat, křídlových vrat, rolovacích vrat, sekčních vrat, průmyslových vrat, výklopných vrat, garážových vrat, vjezdových brán, automatických posuvných dveří. Firma se dále zabývá kovovýrobou, zámečnickou výrovou (zastřešení vchodů včetně výroby konstrukce a opláštění makrolonem v podobě přístřešků nebo markýz dle požadavků ) výrobou a montáží zábradlí, plotů a kompletního oplocení pro rodinné domy i průmyslové objekty včetně stavebních prací.

Naše hlavní činnosti

Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli kvalitního materiálu. Máme letité zkušenosti a jsme jedničkou ve svém oboru. 

Naše služby dále zahrnují zámečnickou výrobu, která obsahuje práci na různých druzích výrobků jako například zábradlí, mříže, oplocení…

Mnoholeté zkušenosti a kladné reference

Jsme jedničkou na trhu a kladné reference našich spokojených klientů svědčí o naší dobře odvedené práci.

Své služby provádíme zejména ve středních Čechách, zejména pak Praha a Kolín.

Sortiment našich výrobků doplňujeme o interiérové i exteriérové žaluzie, látkové rolety, fólie na okna, markýzy, nůžkové mříže, shrnovací dveře a stěny a mobilní příčky předních českých, německých a italských výrobců.

Říkají o nás

“Skvělé ceny, garance kvality a rychlé vyřízení zakázky a bezproblémová komunikace – to je firma Vrata Roček. Za sebe mohu tuto firmu vřele doporučit!”

Naši partneři